Canlı Sohbet, Chat Odaları, Mobil Sohbet Sitesi – Mahsen.Org WordPress mobil uyumlu temalar WordPress mobil uyumlu temalar

WordPress mobil uyumlu temalar

admin     14-03-21     Chat Odaları     WordPress mobil uyumlu temalar     91 Defa Okundu

WordPress mobil uyumlu temalar

Günümüz şartlarında teknolijin bu denli gelişmesi beraberinde site yazılım programlarınıda geliştirmiştir. Insanlar birçok yazılımı kullansada bizim çok iyi bildiğimiz yazılımlar WordPress ve Php’dir. Kodlama olarak birbirinden farklı özellikler göstermektedir. Fakat ikisi arasında çok büyük bir farklılık vardır. WordPress kurulum fazla eklenti sayesinde temalarda fazla oynama şansı verirken Php askine kalıp şeklinde olup sınırlı oynamalar yaptırmaktadır. Özellikle sohbet siteleri bu yüzden ilk tercih olarak wordpress yazılımı seçmektedir. Günümüzde artık bilgisayarlar yerini akıllı telefonlara bıraktığı için ilk şart temalar mobil uyumlu olmak zorunda. Mobil uyumlu olmayan temalar malesef özellikle görsel kısımlarda kullanıcıları mağdur ediyor. WordPress mobil uyumlu temalar şuan için zirvede olup site sahiplerinin gözdesi olmuştur. Mobil uyum aynı zamanda arama motorları tarafındanda fazlasıyla incelenmektedir. Mobil uyumlu olmayan temalar malesef çöp olarak algılanıyor.

WordPress yazılım  gerçekten harikalar yaratarak birbirinden eşsiz profesyonel temalarıyla site sahiplerinin ve web master arkadaşların gözdesi olmuştur. Seo uyumlu wordpress temaları hem kullanım bakımından kolay hemde istediğiniz değişikliği yapma hakkını sizlere veriyor. Aynı zamanda ücretsiz olan temalar fazlasıyla rağbet görüyor. Kodlamarın Türkçe olmasıda ayrı bir avantaj sağlıyor kullanlar bakımından. WordPress yazılım temaları aynı zamanda eklentileri dışarıdan değilde kendi bünyesinde bundurarak kişilerin işini daha da kolaylaştırıyor. Bazı webmaster’lar site üzerinde temanın çok bir etkisi yok desede malesef fazlasıyla etkisi var. Örnek verecek olursak mesela girdiğiniz bir sitenin açılış hızı yavaş olursa biraz bekledikten sonra o siteyi terk ediyorsunuz. İşte tamda burada temanın hızının önemi ortaya çıkıyor. Kodlamaları düzgün olan bir sitenin hızıda yüksek olacağı için gelen kişiler rahatça hızlı bir şekilde istediğini bulur ve memnun ayrılırlar sitenizden. Bu yüzden temaların site üzerinde etkisi oldukça büyüktür. Bırakın site hızını temanızın görseli bile çok etkilidir. Gelen kişilere güzel bir ambiyans verebilir görselliğiniz. Bu yüzden tema seçimlerinizi yapmadan bütün bunların hepsine dikkat edip sonra karar vermelisiniz.

Sitemi  Googleda Nasıl Yükseltirim

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Mahsen.Org

Sohbet siteleri insanların sohbet odaları üzerinde bir araya gelerek sohbet edip, arkadaşlık kurması için aktif edilmiştir.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2021 Mahsen.Org - Tüm hakları saklıdır.