Canlı Sohbet, Chat Odaları, Mobil Sohbet Sitesi – Mahsen.Org Sitemi googleda nasıl yükseltirim Sitemi googleda nasıl yükseltirim

Sitemi googleda nasıl yükseltirim

admin     14-03-21     Chat Odaları     Sitemi googleda nasıl yükseltirim     76 Defa Okundu

Sitemi googleda nasıl yükseltirim?

Sitemi googleda nasıl yükseltirim Merhaba sevgili Mahsen chat sitesi okurları. Bugün ki konumuz özellikle Web sitesi olan arkadaşlarımızı yakından ilgilendiriyor. Herkes sitesinin iyi yerlere gelmesini ister ve fazla emek sarfeder. Doğal olarak da olması gereken budur fakat biraz süreç ister. En çok merak edilen Sitemi Googleda Nasıl Yükseltirim sorusudur. Arkadaşlar öncelikle şunu söylemeliyim. Egerki gerçekten sitenizin iyi yerlere gelmesini istiyorsanız ilk başta sabırlı olmanız gerekmektedir. Çünkü sizin gibi düşünen binlerce hatta milyonlarca site sahipleri var. Hepsi ister ki sitem iyi noktalarda olsun gelen giden çok olsun veya çok tıklanıp para kazanayım. Buda demek oluyorki rakipleriniz oldukça fazla ve güçlü. Sitemi üst sıralara nasıl taşırım sorusunun cevabını verdim aslında. Öncelikle sitenizle alakalı bir yol çizmeniz gerekir. Yani kurmuş olduğunuz site neyle alakalı ve ne yapmayı planlıyorsunuz. Bunu belirledikten sonra sitenize yön vermeniz gerekir. Yükseltme teknikleri oldukça fazladır ama kesinlikle yapay tekniklerden uzak durup tamamen doğal yolları izlemelisiniz. Yapay teknikten kastım, hileli kasma yollarıdır. İlk zamanlar işe yarasada Google ve diğer arama motorları belli bir noktadan sonra size dur diyecek ve sonrasında doğal yol denesenizde siteniz artık kenara atılmış olacağından ötürü hiç bir özelliği kalmayacak.

Sitemi Üst Sıralara Nasıl Taşırım?

Sitemi üst sıralara nasıl taşırım  sorusu herkesin sorduğu fakat ne cevap alamadığı sıkıcı bir kavramdır. Sitenizi yükseltmenin bir çok yolu olsada benim sizlere tavsiyem bu yollarda her zaman doğal olan yöntemdir. Yani ilk olarak sitenize özel özgün makaleler yani kopya olmayan tamamen size ait olan yazılar yazmanız gerekiyor. Bunu yaparken dikkat etmeniz gereken diğer unsur ise yazınızı anlatan anahtar kelime seçimidir. Anahtar kelimeler altın değeri taşır. Bu yüzden doğru seçilip dogru kullanmalıdır. Yazınız yukarı çıksın her kelimede çıksın diye sakın anahtar kelime sayısını fazla yapmayın ki bu Google ve diğer arama motorlarının hiç sevmediği bir durumdur. Bir diğer dikkat etmeniz gereken hususta, yazılarınızda kesinlikle başlık olsun ki yazınızı okuyan kişi neyle alakalı olduğunu anlasin. Bu durumda google gözünde kesinlikle sizi yukarıya taşımak için bir sebeptir. Yani sitenize giren kişi hemen terk etmez yazılarınızı okursa arama motorlarıda sizi ödüllendirir.

Doğal Yöntemler Kullanın!

Internette site sahipleri sitemi nasıl yukarı taşırım aratması yaparken karşılarına değişik teoriler çıkıyor malesef. Bunlardan biri Site Yükseltme Programı‘dır. Bunu deneyenler ilk zamanlar sitesinin yukarı çıktığını görüyor ama sonradan arama motorları bunu yapay yani hileli bir durum algılıyor ve siteyi dip noktalara kadar çekiyor. Bakın arkadaşlar bu tür programlar sizlere iyilik değil tam tersi en büyük kötülüğü yapmaktadır. Bu tür yollara başvurmak yerine makalelerinizi sosyal imleme yoluyla paylaşabilirsiniz. Hem büyük sitelerden backlink almış olursunuz hemde doğal yöntemlerle arama motorlarının gözüne girersiniz. Bu biraz süreç ister ama inanın sağlam olarak ilerler sitelerinizi Google vb arama motorlarında iyi noktalara getirirsiniz. Asla ve asla yapay yollarla sitelerinizi heba etmeyin ve emeğiniz boşa gitmesin..

Site Haritası Nedir Nasıl Oluşturulur?

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (3 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Mahsen.Org

Sohbet siteleri insanların sohbet odaları üzerinde bir araya gelerek sohbet edip, arkadaşlık kurması için aktif edilmiştir.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2021 Mahsen.Org - Tüm hakları saklıdır.