Canlı Sohbet, Chat Odaları, Mobil Sohbet Sitesi – Mahsen.Org Site analizi google Site analizi google hakkında herşey

Site analizi google

admin     12-03-21     Chat Odaları     Site analizi google     110 Defa Okundu

Site Analizi Google

Site analizi google Merhaba Mahsen sohbet sitesi okurlarımız. Bugün ki yazımız özellikle site sahiplerini ilgilendirmektedir. Uzun zamandır site analizi hakkında yoğun sorular almaktayız. Arkadaşlara birebir anlatsakta artık tek tek cevap vermek yerine bilgilendirme yazımızı yazmaya karar verdik. Şimdi bazı arkadaşlar site analizi konusunda bilgili olsada bu işlere yeni girenler malesef aynı bilgilere sahip değiller. Site analizi google yazımızla bütün merakları gidebileceğimizi düşünüyorum. Site analizi nedir? Site analizi nasıl yapılır? Site analiz raporu nasıl çıkarılır? Bu soruların cevabını tek tek vereceğim sizlere. Öncelikle analiz neden yapılır biraz bundan bahsetmek istiyorum. Web site analizi, sitelerinizin arama motorlarındaki yerini öğrenmek için yapılan bir inceleme programıdır. Sitelerinize nereden girilmiş, hangi kelimeler ile aramalardasınız ve hata olup olmadığına bakılmak için yapılan analizler sonucu sitenize yön verebilirsiniz. Şimdi sizlere karışık gibi gelsede aslında içine girdiginizde hiçte öyle olmadığını göreceksiniz. Buyurun sorularınızın cevaplarına beraber bakalım.

Site Analizi Nedir?

Web site analizi, siteniz hakkında önemli bilgilere sahip olmanızı sağlayan iç ve dış seo, içerik, site hızı gibi farklı analiz seçeneklerine sahip teknikler bütünüdür. Bu teknik bilgiler siteleriniz için yön belirmektedir. Şimdi şöyle bir örnek vereyim sizlere. Doktora gidiyorsunuz ağrınız var ama neden ve nereden kaynaklandığını bilmiyorsunuz doktor sizlerden röntgen yada başka bir tahlil istiyor. Çıkan sonuçlar doğrultusunda tedavi yöntemlerine bakıyorsunuz. Web site analizide tam böyle birşey diyebiliriz. Sitenizle alakalı durumu öğrenmek için sizlerde sitenize bir tahlil yapıyorsunuz gibi düşünün. Site analiz raporu ekranınızda görüldükten sonra varsa hatalarınızı düzeltiyorsunuz eğerki hata yoksa bu sefer sitenizi nasıl daha ileriye taşırım sorusuna cevap arıyorsunuz. Işte bu raporlar sizin siteleriniz için artık bir yol haritası oluyor.

Web Site Analizi Nasıl Yapılır?

Web site analizi yapmak için kurulan siteler bulunmaktadır. Google analiz sitesi, Wm aracı, R10 gibi kendini ispatlamış büyük sitelerin analiz araçları bulunmaktadır. Bu gibi büyük sitelerin web analizleri yüksek oranda doğrudur. Bunlara ek olarak Alexa analiz sitesinide kullanabilirsiniz. Web master arkadaşların en çok tercih ettiği sitedir. Alt yapısı amazon olduğu için yılların en büyük analizi ve raporlama sitesidir. Hem bulunduğunuz ülke hemde dünya sıralamalarını alabilirsiniz. Site analizlerinizi yapmak için bu yazmış olduğum sitelere girip adresinizi yazarak arama yapmanız yeterli olacaktır. Web sitenizle alakalı bütün bilgileri alacaksınız. Umarım yazım yeterince aydınlatıcı olmuştur. Bir sonraki Seo yazımızla beraber olmak dileğiyle görüşmek üzere esen kalın..

Huzur sohbet odaları giriş için Tıklayın

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (4 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Mahsen.Org

Sohbet siteleri insanların sohbet odaları üzerinde bir araya gelerek sohbet edip, arkadaşlık kurması için aktif edilmiştir.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2021 Mahsen.Org - Tüm hakları saklıdır.