Canlı Sohbet, Chat Odaları, Mobil Sohbet Sitesi – Mahsen.Org Ordu sohbet siteleri Ordu sohbet siteleri bu güzel ortam sizler içindir.

Ordu sohbet siteleri

admin     21-03-21     Sohbet Odaları     Ordu sohbet siteleri     99 Defa Okundu

Ordu Sohbet Siteleri

ordu sohbet siteleri Bugün Karadeniz’in incisi Ordu ilimizdeyiz. Ordu hem konum itibari ile hemde insanlarıyla harika bir ilimizdir. Bizlerde bi güzel ilimizin güzel insanlarını bir araya toplamak için Ordu sohbet siteleri odamızı aktif ettik. Ordu chat odaları Ordu’lu hemşerilerimize özel açılmış olsada Dünya’nın her yerinden giriş yapılmaktadır. Reel hayatında istediğini bulamayan kişilerin durağı olmaktan mutluyuz. Ordunun bütün ilçelerinden kasabalarından ve köylerinden interneti olan herkesin bu siteye akın ettiğini biliyormuydunuz? Sende eğer orduluysan ve real hayatında kendini yalnız mutsuz ve keyifsiz hisediyorsan o zaman ordunun kurmuş oldugu bu ücretsiz sohbet sitesine sende hemen katılabilirsiniz seviyeli ve eğlenceli olan bu siteye her zaman dürüst insanlar katılır burada kendi hemşerileriyle anlık ve güncel olarak sohbet etmektedirler.

Ordu Sohbet Sitesine Nasıl Girebilirim?

Ordu Sohbet Odaları girişlerimiz hem basit hemde ücretsizdir. Aynı zamands herhangi bir üyelik gerektirmez. Kendinize uygun bir rumuz alarak sohbete girebilirsiniz. Akıllı telefonlarınıza herhangi bir program indirmeden web adresimize tiklamaniz yeterli olacaktır. Sohbet sitelerimiz tamamen mobil uyumludur. Bütün istek ve arzularınıza yeteri kadar yer verme şansını hemen yakalabilirsiniz. Ordunun en güzel insanıyla tanışmaya ne dersiniz? Hatta o insanla ileriye dönük hayalerde kurabilirsiniz. Evlenmek istiyen bütün orduluları bu siteye davet ediyorum.

Ordu, Türkiye Cumhuriyeti’nin Karadeniz Bölgesi’nin Orta ve Doğu Karadeniz Bölümü’nde yer alan bir ildir. 1920 yılında bağlı olduğu Trabzon’dan ayrılmış, ,4 Nisan 1920 tarihinde il statüsüne kavuşmuştur. 2010 TÜİK verilerine göre ilimizde merkez ilçeyle beraber 19 ilçe, 53 belde ve 481 köy vardır.

Tarih Kuruluş Yılı:: 1920
Nüfusu: 719.183 (2010) (İl Merkezi Nüfusu:141.341)
Yüz ölçümü: 5.963 km²
Belediye Sayısı: 53
Köy Sayısı: 481

1963-1964 yıllarında Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi Prehistorya Tarihi Kürsüsü Prof. I. Kılıç KÖKTEN’in Ordu’da yaptığı arkeolojik kazı ve tetkiklere göre Ordu ilinde yerleşmeye ve medeniyet eserlerinin verilmesine M.Ö. 15 bin yıllarında başlanmıştır. Yine en eski yerleşme sahalarından biri de Mesudiye ilçesidir. Bu ilçe de prehistorya ve daha sonraki eski tunç devrine ait birçok buluntular ele geçmiştir. Bölgede dolayısıyla Hitit ve Friglerin de hakimiyeti görülmektedir.

Seviyeli Sohbet Odaları Giriş için Tıklayın

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Mahsen.Org

Sohbet siteleri insanların sohbet odaları üzerinde bir araya gelerek sohbet edip, arkadaşlık kurması için aktif edilmiştir.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2021 Mahsen.Org - Tüm hakları saklıdır.