Canlı Sohbet, Chat Odaları, Mobil Sohbet Sitesi – Mahsen.Org Hangouts nedir Hangouts nedir

Hangouts nedir

admin     17-03-21     Chat Odaları     Hangouts nedir     122 Defa Okundu

 

Hangouts nedir

Hemen hepiniz büyük ihtimalle Hangouts sohbet programını duymuşsunuzdur. Dünya’ca ünlü olan program 2013 yılında Google tarafından kurularak geliştirildi. Hangouts sesli ve görüntülü konuşma programıdır. En ilgi çekici yanı ücretsiz olarak kullanılmasıdır. Kullanımıda oldukça basit olup programı indirip google hesabı açmanız yeterli olacaktır. Hangouts nedir gibi sorular geldi daha önce. Birazdan aşağıda bütün soruların cevaplarını vereceğiz. Dünya’ca ünlü olan program, ücretsiz oluşu ve işlevsel uygulamarı ile rakiplerinin baya önüne geçmeyi başardı. Hangouts nedir nasıl kullanılır buyurun aşağıda beraber bakalım.

Hangouts Nedir?

Hangouts, farklı bölgelerdeki ofislerin birlikte çalışması için en çok tercih edilen programlardan biridir. Google’ın “G Talk” uygulaması yerine geliştirdiği Hangouts kolay kullanımı ve arayüzüyle öne çıktı. Platform iş verimliliğini korumak için görüntülü sohbet, internet üzerinden telefon aramaları yapma, Google Voice veya Project Fi telefon numarasıyla kısa mesaj gönderme, video-konferans ve mesajlaşma servisleri gibi hizmetler sunar. Bütün bu hizmetleri ücretsiz olduğu için Hangouts kullanıcılara oldukça cazip gelmektedir. Ayrıca program içeriği olarak kullanımıda kolaydır. Yukarıda dediğimiz gibi google hesabınız varsa direk indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hangouts Nasıl Kullanılır?

Hangouts’u kullanmak için mobil cihaz, bilgisayar ve tablet olması yeterlidir. Bunların yanısıra internet bağlantısı ve bir google hesabınız olması gerekir. Hangouts görüntülü sohbet teknolojinin getirmiş olduğu en güzel program olup google tarafından kısa sürede iyi noktalara getirilmiştir. Kullanımı oldukça basit olan programı play store gibi uygulama programlarından indirebilirsiniz.

Dul Bayanlarla Sohbet

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Mahsen.Org

Sohbet siteleri insanların sohbet odaları üzerinde bir araya gelerek sohbet edip, arkadaşlık kurması için aktif edilmiştir.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2021 Mahsen.Org - Tüm hakları saklıdır.