Canlı Sohbet, Chat Odaları, Mobil Sohbet Sitesi – Mahsen.Org Google site kurma ücretsiz Google site kurma ücretsiz

Google site kurma ücretsiz

admin     15-03-21     Sohbet Odaları     Google site kurma ücretsiz     88 Defa Okundu

Google site kurma ücretsiz

Hemen hemen her site kuracak kişinin merak ettiği konu site kurmak ücretli mi sorusudur. Şimdi bu sorunub cevabı göreceli bir kavramdır. Yani nasıl bir site kurmak istitorsunuz önce ona karar verip ücretli mi değil mi o zaman bilirsiniz anca. Google site kurma ücretsiz başlığımızla açtığımız konumuzda ücretsiz kurabileceğiniz site yapısından bahsedeceğiz. İnternet sitesi kurmak paralı mı? Ücretsiz site nasıl kurulur? Sorusuna buyurun cevap verelim. Google destekli blog site kurmak isterseniz tamamen ücretsiz olarak kurabilir ve yönetebilirsiniz. Ancak blog siteler diğer siteler gibi geniş kapsamlı hizmetler vermez. Yani com, net gibi uzantılı siteler değildir. Uzantısı blogspot’tur. Tabiki bu sitelerde de istediğinizi yapabilirsiniz fakat kısıtlamalar vardır.

Google, Google Benim İşletmem uygulaması ile işletme girişinize ait bilgi ve fotoğrafları otomatik olarak kullanarak çeşitli temalar, fotoğraflar ve yazılarla özelleştirebileceğiniz bir site oluşturmanıza izin veriyor. İşletme bilgilerinizi her değiştirdiğinizde veya yeni fotoğraflar eklediğinizde ilgili güncellemeler ücretsiz olarak sitenizde otomatik olarak yapılıyor. Ancak yine söylüyorum google da kurulmuş bu ücretsiz site sizin isteklerinizi tam olarak karşılaşıp karşılamayacağı tamamen sizlere kalmış. Daha profesyonel bir iş yapmak istiyorsunuz para verip tema satın almanız gerekir. Buna ek olarak domain ve hosting almalısınız. Bunu yapabileceğiniz çeşitli bilişim firmaları vardır. Artık eskisi gibi değil sitenizin hazırlanması ve size teslim edilmesi ortalama iki günde yapılıyor.

İnternet Sitenizle Harikalar Yaratın!!

Kurmak istediğiniz site ne ile alakalı olursa olsun öncelikle bilmeniz gerekir ki emek ve zaman ister. Uzun bir yola girdiğinizi aklınızın bir köşesine yazın kısacası. Sitenizi ne amaçla kurduğunuzu belirledikten sonra o yönde araştırmalar yapıp özellikle rakip siteleri inceleyin ve onlardan daha farklı şeyler yaparak kendinizi bir adım öne çıkarın. Sizin her yaptığınız farklılık rakiplerinizden sizi üstün kılacağından ötürü gelen kişileride mest edecektir. Web siteniz her zaman kuruluş amacına uygun olsun ki insanlar aldıklarını bulsun ve sizleri tavsiye etsinler. Örnek verecek olursak, bir Sohbet sitesi kurdunuz insanlara sohbet ettirmeyi planlıyorsunuz ama siz bu sitede ürün satmak için yazılar yazıp kullanıcıları bu şekilde siteye çekmeye çalışıyorsunuz. Bu durum gelen kişileri çokta hoşnut etmez açıkçası hile yapıyorsunuz demektir ki bu arama motorları gözünde de siz kötü bir yazılım olarak algilanırsınız. Bu sebeple kurmuş olduğunuz site amacının dışında olmasın.

WordPress Uyumlu Temalar

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Mahsen.Org

Sohbet siteleri insanların sohbet odaları üzerinde bir araya gelerek sohbet edip, arkadaşlık kurması için aktif edilmiştir.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2021 Mahsen.Org - Tüm hakları saklıdır.