Canlı Sohbet, Chat Odaları, Mobil Sohbet Sitesi – Mahsen.Org Androirc nedir androirc nasıl kullanılır - Canlı Sohbet, Chat Odaları, Mobil Sohbet Sitesi - Mahsen.Org

Androirc nedir androirc nasıl kullanılır

admin     10-03-21     Chat Odaları     Androirc nedir androirc nasıl kullanılır     146 Defa Okundu

Androirc Nedir?

Merhaba sevgili SeveceN.Org site okurlarımız. Ben site yazarınız MechuL. Bugün sizlere hemen hemen herkesin bildiği bir sohbet programından bahsetmek için buradayım. Mobil cihazlarına indirip sohbet edebileceğiniz iki çeşit program bulunmaktadır. Bunlardan birisi Androirc bir diğeri Yaaic‘tir. Kulağıma bir takım sorular gelmeye başladı bile:) Androirc nedir? Androirc nasıl kullanılır? Bu soruların cevabını tek tek vereceğiz. Önce Androirc nedir buyurun cevabını verelim. Androirc, mobil cihazlarınız yani akıllı telefon ve tabletler daha doğrusu android işletim sistemini kullanan cihazlar için tasarlanmış, irc yani internet relay chat ortamına bağlanmanızı sağlayan kullanışlı bir programdır.

Androirc Nasıl Kullanılır?

Öncelikle androirc programını akıllı telefonlarınıza indirmeniz gerekmektedir. Programı indirdikten sonra gireceğiniz sitenin adını sonrasında o sitenin web adresini eksiksiz girmeniz gerekmektedir. Bunları yaptıktan sonra kendinize seçtiğiniz rumuzu yazacaksınız ve akabinde bir de yedek rumuz seçmeniz gerekmektedir. Yedek rumuzun amacı kanalla bağlantı koptuğu anda ilk rumuzunuz askıda kalacağı için yedek nickiniz ile giriş yapmanız gerekecektir. Sonrasında birde ident rumuzu yazmanız gerekecek. Son olarak da yazıların düzgün çıkması için yazı fontunu ayarlamanız gerekir. Mobil sohbet için en kullanışlı program dememiz doğru olacaktır. Yıllardır kullanılan program hala zirvede yerini korumaktadır.

Bedava Sohbet Siteleri Giriş için Tıklayın

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (4 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Mahsen.Org

Sohbet siteleri insanların sohbet odaları üzerinde bir araya gelerek sohbet edip, arkadaşlık kurması için aktif edilmiştir.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2021 Mahsen.Org - Tüm hakları saklıdır.