Canlı Sohbet, Chat Odaları, Mobil Sohbet Sitesi – Mahsen.Org Alexa nedir ne işe yarar - Canlı Sohbet, Chat Odaları, Mobil Sohbet Sitesi - Mahsen.Org

Alexa nedir ne işe yarar

admin     09-03-21     Sohbet Odaları     Alexa nedir ne işe yarar     116 Defa Okundu

Alexa nedir ne işe yarar?

Daha önce eminim ki bir çoğunuz Alexa kavramını duymuşsunuzdur. Duymayanlar için bizlerde bu yazımıza sohbet sitemizde yer verdik. Alexa; ABD merkezli Amazon tarafından yönetilen bir internet şirketidir. Alexa web sitelerinin genel durumunu analiz etme gibi başka bir özelliğede sahiptir. Lokasyona göre taramalar yaparak sitelerin genel durumunu analiz edip site sahiplerine bilgi vermektedir. Yanlız hiç bilmeyen kişilerin Alexa nedir nasıl çalışır, Alexa nedir ne işe yarar gibi sorularını yavaştan duymaya başladım.

Alexa Toolbar kullanan kişi ya da şirketler web sitelerinde oluşan trafik ve sitenin backlinkleri ile birlikte hesaplanır ve derecelendirme yapılmaktadır. Günümüzde internet sitelerinin dünyada ve faaliyet gösterdikleri ülkede hangi sırada olduğunu belirleyen önemli bilgileri sunar. Bu bilgiler dahilinde site sahipleri gidişatını düzenleyebilir hataları varsa alexayı bir metod olarak belirleyebilir. Dünya sıralamaları, bulunduğu ülkedeki durumunuda buradan rahatlıkla öğrenebilir.

Alexa Web Sitesi Analiz için Tıklayın

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (6 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Mahsen.Org

Sohbet siteleri insanların sohbet odaları üzerinde bir araya gelerek sohbet edip, arkadaşlık kurması için aktif edilmiştir.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2021 Mahsen.Org - Tüm hakları saklıdır.